niedziela, 28 lipca 2013

Niedzielne czytanie (8)

Zanim uznacie, że na zawsze pożegnałam się z blogowym światem, śpieszę donieść, że to nieobecność (mam nadzieję) tymczasowa. Okazuje się, że dwa przytłaczające przeziębienia i zapalenie ucha połączone z panującymi upałami i ogólnym zmęczeniem spowodowanym przerywanym snem, mogą skutecznie zniechęcić do jakichkolwiek działań w czasie wolnym. Dlatego też moimi ulubionymi zajęciami ostatnich tygodni było leżenie na sofie i czytanie książek lekkich i dodających otuchy. W moim przypadku była to niezastąpiona Chmielewska, kolejne tomy Eddingsa, a także większość tomów przygód pana Samochodzika Zbigniewa Nienackiego. Na nic więcej nie miałam ani ochoty, ani siły. O tym, że zaczęłam powolutku wracać do formy świadczy fakt, że w ten weekend pochłonęłam najnowszą powieść Aaronovitcha z serii Rivers of London, zatytułowaną "Broken Homes" i zaczęłam czytań najnowszego Jussi Adler-Olsena, czyli "Redemption". Mam więc nadzieję, że niebawem na blogu znów coś się zacznie dziać, a póki co - życzę wam fantastycznej pogody sprzyjającej czytaniu. A jeśli macie dosyć pochmurnego nieba i deszczowych chmur, to ja bardzo chętnie się nimi zaopiekuję...

8 komentarzy:

 1. Jestem pełna współczucia. Mogłabym się podzielić z moim słońcem.)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mam dość słońca i upałów, więc pochmurne niebo i deszczowe chmury mile widziane :) pozdrawiam, tommyknocker.

  OdpowiedzUsuń
 3. Deszczowe niebo..., nie, to nie u nas...

  OdpowiedzUsuń
 4. No nieźle się te wszystkie choroby złożyły naraz... Mam nadzieję, że już wszystko w porządku, a pochmurna pogoda akurat dzisiaj u mnie, ale ja żałuję, bo uwielbiam upały - chociaż rzeczywiście nic się nie chce :))

  OdpowiedzUsuń
 5. Przytulam wirtualnie i powrotu do zdrowia życzę. Jeśli dopadnie człowieka taka choroba, że nawet czytanie nie bardzo idzie, to to jest już prawdziwa katastrofa ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ciszę u Ciebie tłumaczę sobie tym, że pochłonęły Cię ciekawe lektury. Mam nadzieję, że wkrótce wrócisz. Serdeczności!

  OdpowiedzUsuń
 7. ???
  Niepokoi mnie Twoje milczenie. Tak jak Lirael, mam nadzieję, że jesteś po prostu zajęta czytaniem.
  Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
 8. halo, gdzie jestes?? :)

  OdpowiedzUsuń